1. Serwis i akcesoria
 2. Online service booking

TOYOTA ONLINE SERVICE BOOKING

ZAREZERWUJ PRZEGLĄD PRZEZ INTERNET
 • Szybko, wygodnie i z dowolnego miejsca – teraz w łatwy sposób zarezerwujesz wizytę w serwisie Toyoty!

  Nieważne, gdzie się znajdujesz – zawsze jesteś tylko o kilka klików od umówienia się na przegląd lub inną usługę serwisową. Po prostu wejdź na stronę Toyota Online Service Booking* i umów się na przegląd Toyoty!
 • Umówienie wizyty w Serwisie jest prostsze niż kiedykolwiek!

  Skorzystaj z Toyota Online Service Booking, wybierz Dilera Toyoty oraz dogodną datę i godzinę wizyty.

POZNAJ ZALETY ON LINE SERVICE BOOKING

 • Błyskawiczna rezerwacja

  Wchodzisz na stronę lub do aplikacji MyT i wybierasz Online Service Booking. A potem decydujesz, w którym serwisie, którego dnia i o której godzinie nasi specjaliści mają czekać na Twoją Toyotę!
 • Pełna swoboda

  Rezerwacji możesz dokonać przez stronę lub aplikację MyT w dowolnym momencie – wystarczy dostęp do Internetu i kilka wolnych chwil.
 • Wiesz za co płacisz

  Umawiając wizytę przez aplikację, od razu dowiadujesz się jaki jest zakres obsługi i orientacyjna cena przeglądu u wybranego Dilera Toyoty. Nasz system poprowadzi każdego Klienta przez kolejne kroki rezerwacji, tak aby rezerwacja była szybka i intuicyjna.
 • Autoryzowany Serwis, oryginalne części

  Rezerwując serwis z On Line Service Booking masz pewność, że Twoją Toyotą zajmie się Autoryzowany Serwis, który wykona zleconą usługę zgodnie z zaleceniami producenta, stosując oryginalne części Toyoty.
 • Sprawdź, jak to zrobić

  Zobacz, jak krok po kroku umówić wizytę w serwisie za pomocą aplikacji MyT w swoim telefonie. Obejrzyj krótki filmik instruktażowy i do dzieła!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z wybranym Serwisem Toyoty.